Jdi na obsah Jdi na menu
 


soutěže 2015

17.-18. 10. 2015 - Nový Malín

S Bredem jsme se zúčastnili naši vysněné VS v IPO FH na MČR stopařů. První den se stopovalo na spasené pastvině, kde podal Bred velmi dobrý výkon, a dosažených 95 bodů nás drželo na dostřel nejlepším. Na vedoucí Irenu Zemanovou (účastnice letošního MS), jsme ztráceli 3 body. Druhý den jsme si vylosovali stopu číslo 6, čuchalo se na hlíně s trochou osení. Bred čuchal výborně až do pátého úseku, kde mi bohužel sešel na prvním křížení, a bylo po veškerých nadějích. Výsledných 59 bodů nám vystavilo stopku na veškeré naděje. Přesto si z našeho prvního výběráku odnášíme jen samá pozitiva, výborná atmosféra, výborná parta závodníků!

 

5. 9. 2015 - NOVOBORSKÝ POHÁR VE STOPÁCH

V rámci tréninku jsme se dne 5.9.2015 s Bredem zúčastnili Novoborského poháru ve stopách. Jednalo se o stopy podobné dle ZVV2, tedy hodinu staré, ale vlastní, s předměty od pořadatele o rozměrech 2x3cm. Bred čuchal velmi pěkně, ale u takto malých předmětů, mu chvíli trvalo než je označil a jelikož jsem takové zevlování (natož aby je neoznačil) nechtěl dopustit, tak vědomě za cenu velkých bodových ztrát, jsem přiškubl vodítkem. U prvního předmětu nás to stálo 5 bodů a na konci celých 10 bodů! Paní rozhodčí Janoušková to posoudila velice správně. S počtem 85 bodů, jsme obsadili celkově 6.místo z 9.dvojic.

 

11. 4. 2015 - NOVOBYDŽOVSKÝ POHÁR VE STOPÁCH

Dne 11. 4. 2015 jsme se s Bredem zúčastnili Novobydžovského poháru ve stopách, kde jsme po loňském vítězství, tentokrát obsadili pěkné 2. místo. Letos se na rozdíl od loňska nešlo na trávě, ale čuchalo se na osení, které bylo dosti tvrdé. Bred přišel o body na prvním úseku a u dvou předmětů. Se ziskem 93 bodů, jsme díky zbytečným chybám na prvním úseku, nemohli být s výsledkem až tak spokojeni.

img_3931_500.jpgimg_3947_500.jpg